top of page
  • Dmitri Dahnevsky

ЗАХИСНІ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДБН B 2.2.5:2023

Обновлено: 8 апр.
На початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України 24 лютого 2022 року, Україна зіткнулася з безпрецедентними викликами, зокрема з масованими ракетними ударами, які, на жаль, не припинилися донині. У відповідь на ці події Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, діючи згідно з наказом Президента Ураїни, ухвалило стратегічне рішення про створення будівельних державних нормативів, метою яких є підвищення рівня захищеності цивільного населення.


Для реалізації цього завдання було сформовано робочу групу з видатних експертів у різних галузях. Серед запрошених опинилися і ми — фахівці з багатим ізраїльським досвідом у галузі проєктування захищених споруд від повітряних обстрілів. 

На нас лягла важлива задача — використати накопичені знання та досвід для розробки державних будівельних нормативів ДБН B.2.2.5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту». Наша мета — забезпечити, аби кожен мешканець України міг відчувати себе в безпеці в ці непрості часи.ЗАХИСНІ СПОРУДИ
ЗАХИСНІ СПОРУДИ


37 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page